Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu, Xheni & Dibranet - Kalle Valbona Kalle Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Edhe sot karshi karshi
Jem Valbona ne te dy
Shume kenaqesi e madhe sot
Per me kalle e kem zanat

Ja fillojme sot tallava
Hajde Xheni bashke me kall
Sonte koka nata jone
Lujna knojna tallava

Ref...x2
Haj Valbona kalle
Hajde Xheni hajde
Nji fjale ti e nji fjale une
Keshtu e bojna bum bum bum

Atmosfere e madhe
Flaka don me i dale
Po s'pat çika vallja
Valla nuk po shkon

Kjo kenge shume m'disponon
Mos na thoni jo jo jo
Djem e çika pe lujn vallen
Atmosfera kallet

Ref...x2
Haj Valbona kalle
Hajde Xheni hajde
Nji fjale ti e nji fjale une
Keshtu e bojna bum bum bum

...

Ref...x2
Haj Valbona kalle
Hajde Xheni hajde
Nji fjale ti e nji fjale une
Keshtu e bojna bum bum bum


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Valbona Spahiu, Xheni & Dibranet - Kalle Valbona Kalle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalle Valbona Kalle".
3. Video është e këngës "Kalle Valbona Kalle", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu, Xheni & Dibranet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0