Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Burri Per 7 Gra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

1
SA ISHA BEQARE
M'THOJSHE SHEQERPARE
MBASI MBONE NUSE
MA NUK BOJ PES PARE

refren:
E PARA GRU NË SHPI
E DYTA N'KER ME TY
JU THAFT GOJA KUSH E THA
BURI MIR O PËR 7 GRA

2
SA ISHA BEQARE
M'THOJSHE JE MELAQE
E TASH PARA SYVE
M'TRADHTON ASHIQARE


Ky tekst u dërgua nga Ejup Shabani

Valbona Spahiu - Burri Per 7 Gra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Burri Per 7 Gra".
3. Video është e këngës "Burri Per 7 Gra", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 0