Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Syri Im Po Loton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

1
Ç'JAN ATA DASMOR
QË KENDOJN N'AT PRAG
KUSH QENKA ME FAT
NUSJA NËN DUVAK
DIKUSH MU AFRU
E M'KA THAN PA PRIT
AI QË PO MARTOHET
ËSHTË DASHNORI YT

refren:
BJEN TUPANI PO GJËMON
SYNI IM PO LOTON
TI ME TJETËR JE MARTU
DIT ZIE PËR MU

2
GJITH AT PASURI
E PASKE HARXHU
THAN NUSEN E RE
ME AR E KE MLU
KREJT I PASKE THIR
VEÇ UN PO MUNGOJ
DOT VI E PAFTUME
DASMEN TA UROJ


Ky tekst u dërgua nga -....-Valbona Spahiu
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/01/2016
Teksti: Ejup Shabani
Video Produksioni: Urban Graphics


Valbona Spahiu - Syri Im Po Loton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syri Im Po Loton".
3. Video është e këngës "Syri Im Po Loton", por nuk këndohet nga Valbona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Spahiu:


Komente 1