Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Valbona Zhuleku - Mall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

01/11/2000

2000-10-31T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2000
Ne ujera naten ne enderr brodha
e pagjume isha nga gjumi s'u zgjova
nga puthja mengjesi behej perendim
nuk isha une por ish malli im

Vraponte diku e s'linte as gjurme
vinte te puthte te linte ne gjume
sa ka kjo bote edhe nete pa zgjim
nuk isha une por ish malli im

refreni

E mbyllur serish ne kafaze vetmie
i lodhur nga lart ky zog i trembur dashurie
dhe qante me lotet e pritjes padurim
nuk isha une por ish malli im


Më Shumë Këngë Nga Valbona Zhuleku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet