Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Valdet Demiraj

Nuk ka akoma asnjë votë

Valdet Demiraj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lindi Baksi

Nefail Ibrahimi

Durim Domnaku

Amir Rexhepi

Skenda

Mel Duraku

Egzon Bajra

Vesel Kryeziu

Cali Arifi

Hakif Krasniqi

Tags: Valdet Demiraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet