Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valdet Gecaj - Rruget E Jetes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruget E Jetes".
3. Video është e këngës "Rruget E Jetes", por nuk këndohet nga Valdet Gecaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valdet Gecaj - Rruget E Jetes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

1 🔥

02/11/2013

2013-11-02T22:07:03+00:00Shumë i ri unë nisa rrugët e kësaj jete.
2x një copë bukë të nanës e mora me vete.
Më fal nanë që ika e zemrën ta theva.
2x M'fal që kur më prite unë te ti s'u ktheva.
A për një buzëqeshje shumë lot i merr jeta
në mesin e njerëzve i vetmuar mbeta
me trup u largova por shpirtin e lash.
2x Një ditë do të kthehem e do t'jemi bashkë.
Lash një dashuri e zemra mu vra
2x Në shtëpinë e vjetër e lash vet një vlla
Rrugët e gurbetit gjithmonë do t'gënjehesh
2x Largohesh për pak por se di kur kthehesh
A për një buzëqeshje shumë lot i merr jeta
në mesin e njerëzve i vetmuar mbeta
me trup u largova por shpirtin e lash.
2x Një ditë do të kthehem e do t'jemi bashkë.


Ky tekst u dërgua nga Tony
Më Shumë Këngë Nga Valdet Gecaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet