Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Valdet Gecaj - Besnik Bonu, Bes Mos Zin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/11/2012

2012-11-03T11:58:34+00:00

Këngë e albumit:

"Jetoj Kuq E Zi"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Besnik Bonu, Bes Mos Zin" kënduar nga Valdet Gecaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valdet Gecaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet