Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valdet Luka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
  • Jeton dhe vepron në :
  • Mal I Zi 
BIOGRAFIA: Valdet Luka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 12 Janar 2010, Gezim Salaj & Valdet Luka publikojnë videoklipin "Moj Nuse". Më datë 21 Maj 2013, Gezim Salaj & Valdet Luka publikojnë videoklipin "Eja Eja Sonte, Cke Me Mue". Më datë 21 Maj 2013, Valdet Luka & Gezim Salaj publikojnë videoklipin "Moj Nuse". Më datë 12 Shkurt 2015, Valdet Luka publikon videoklipin "T'kujtoj Ty". Më datë 14 Shtator 2016, Valdet Luka & Egzona Salaj publikojnë videoklipin "E Vrame Nje Dashuri". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive 2019 (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fatlum Llugaliu

Fatmir Haliti

Bujar Berisha

Fatos Ahmeti

Remzi Hajrizi

Shkelzen Kelmendi

Femi Kumanova

Cani Etemi

Sabri Haxholli

Fadil Riza

Tags: Valdet Luka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet