A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Valdet Luka & Egzona Salaj - E Vrame Nje Dashuri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/09/2016

2016-09-14T17:00:01

Më Shumë Nga

Egzona Salaj


Valdet:
kurr ne jet s'desha tet lendoj
pranoj xhdo faj, rri mos shko pa ty s'jetoj
zemra thot, vdekja esht mekat
le te vdes, se ty s'te kam pran
ti s'me d, koha per mu ndaloj

Egzona:
E mbaj mend, premtimin kur ma dhe
kjo dashuri, do te sgjas sa jeta vet
s'mund tet kem, thell ne shpirt me dhemb
ndihem keq, sa her ti mgenjen
me mir nje cast me pak
se je pa fat

rit:
gjithcka kishim ne
vleren kurr sja kemi dit
sot i humbem krejt

Egzona: E vrame nje dashuri

nese krejt i merr
gjurmet kurr smundesh me i shi
edhe nese vjen

Valdet:n'buz t'lumit me gjen

Valdet:
Ndihem i dehur, por i pir nuk jam
afer zemres, vetem ty te kam
si gjithmon, per ty syt lotojn
dashurin, tende vajtoijn
e vajtojn, e kurr nuk me ndalojn

Egzona:
si mund t'jetoj, te kaloj nje jet me ty
per xhdo dit, me mashtron ti drejt ne sy
kush beson, ne dashuri
nuk lendon, o me tradhti
me mir nje cast me pak
se je pa fat

rit x2:
gjithcka kishim ne
vleren kurr sja kemi dit
sot i humbem krejt

Egzona: E vrame nje dashuri

nese krejt i merr
gjurmet kurr smundesh me i shi
edhe nese vjen

Valdet:n'buz t'lumit me gjen


Ky tekst u dërgua nga toni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019