Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valdo - Lakmitar (Feat. Edita Sopjani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Valdeti:
Lakmitar lakmitar dikur
Isha une,ty te kisha te
Kisha pran ete doja shum.

Edita:
Une ty jo asnjeher smun
Te mbaj inat se sta fali
Sta fali kurr ete kthehem prap.
Reff:
Dashuris shpirti si del
Takam than miliona her (2×)
Dashuris shpirti si del
Zemra fal gjerat me vler.

Valdeti:
Por tani tani nuk jam
I njejti nuk jam,dua qe
Ta vazhdoj aty ku elam.

Edita:
Zemren jo tjeter kujt
Nuk dua tja fal ruje ti
Me kujdes sikur syt ne ball.
Reff:
Dashuris shpirti si del
Takam than miliona her (4×)
Dashuris shpirti sidel
Zemra fal gjerat me vler.
Valdet Sopjani (Valdo)
Featuring: Edita Sopjani
Publikimi: 06/08/2018
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: Frames


Valdo - Lakmitar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lakmitar".
3. Video është e këngës "Lakmitar", por nuk këndohet nga Valdo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valdet Sopjani (Valdo):


Komente 0