Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentin Juncaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Valentin Juncaj është një shkrimtar. Autobiografi: Unë quhem Valentin Junçaj dhe jam nga Mali i Zi. Deshira ime është te bëhem pilot. Jam nga mali i zi. Në fillimin tim te poezis se par isht ne moshen 9 vjecare....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Met Sadiku (Poet)

Gert Vlashi

Adis Vishi

Shaban S Shabani

Imarton Osmani

Arber Shabanaj As

Mehmet Disha

Arber Sokoli

Endri Nazarko

Kristjan Dukaj

Tags: Valentin Juncaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet