Valentin Markvukaj
Valentin Markvukaj
Valentin Markvukaj
  • Jeton dhe vepron në :
  • Australi Australi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop-rock
Valentin Markvukaj është autor këngësh dhe instrumentist i njohur. Valentin Markvukaj eshte nje Kompozitor, Dirigjent dhe Producent qe jeton dhe punon ne Australi. Valentini mund te njihet me shum si kompozitori dhe tastjeristi i grupit DJEMT E DETIT.Valentini ka realizuar edhe dy albume solo, ALL I SEE dhe FEELING BlUE. Ai zoteron dhe Studion e inçizimeve VMSound. Valentini se fundi ka realizuar the video klipin e tij ALL II SEE.

Më datë 29 Gusht 2014, Valentin M publikon videoklipin "All I See".

Në vitin 2014, Valentin M publikon albumin "All I See".

Në vitin 2014, Valentin M publikon albumin "Feeling Blue".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0