Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Valentina Ajdari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
 • Vendlindja:
 • Peje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Valentina Ajdari është një këngëtare e njohur. Ne moshen nje vjeqare esht larguar prej vendlindjes dhe esht me familje ne SHBA. Valentina ka qen ne shkollen e muzikes prej shkolles fillore dejri ne sot ne fakultetin "Lehman University for the Performing Arts". Valentina gjith esht mer me Art (kendim/kercim/aktrim). Ne moshen 17 vjeqare vitin 2002, Valentina filloj te merret me muzik Shqip. Gjith ashtu kendoj me krejt kendetaret si dhe muzicientet qe gjinden ne Amerik. Ne at koh e mur muziken ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jasmina Sahiti

Besa Morina

Llollo

Arbëresha Hajdari

Blinera Krasniqi

Fjolla Krasniqi

Drenusha Latifi

Teuta Blaka

Leonida Marjakaj

Fitore Gjonbalaj

Tags: Valentina Ajdari, Valentina Hajdari, Tina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet