Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Valentina Ajdari - Ende S'me Ke Thene Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende S'me Ke Thene Me Fal".
3. Video është e këngës "Ende S'me Ke Thene Me Fal", por nuk këndohet nga Valentina Ajdari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valentina Ajdari - Ende S'me Ke Thene Me Fal  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/03/2008

2008-03-28T08:13:56+00:00E pranoj se une shume kam gabuar me ty, per gjithcka veten e kam fajsuar, diten na vine e shkojne e ne kthemi perseri, te aj vendi kur kemi filluar

Mjaft kam pritur e di, ka ardh koha tani, qe gjdo gje per te harruar

Kam ngrit duart lart, dhe jam dorezuar, puna jone keshtu, ska per te vazhduar, lart e poshte ladron, dreqi ska qet n'dal, mua per asgje, s'me ke thene me fal

(2X)


Ky tekst u dërgua nga Ari
Më Shumë Këngë Nga Valentina Ajdari:


Komente mbi këtë këngë