Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentina Ajdari - Të Kërkoj Falje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 3

Komente

Asnjë Koment

24/11/2009

2009-11-23T23:00:00+00:00Dikur filluam
Per tmos mabaruar une dhe ti
Desha t'jetoja
Pran teje dhe vaq me ty
Nuk e kupton ti
Sa kam gabuar
Dhe me ste kam e fajsoj veten
Se askush tjeter nuk ka faj
FATI DESHTI KESHTU
TE NA NDAN TE DY
Deshti dhe njerzimi
Qe ne na paten zili
E re une isha
Te kerkoj Falje ty
Nuk mundem pajtohem
qe sjemi bashk ne dy
OH NE DYY
Te kerkoj Falje
si kurr me pare
te dua besom dhe pse
zemra mu ka thar
E re kam qen dhe ma kan
mashtru
E re kam qen dhe prej teje
prej teje me kan largu
FATI DESHTI KESHTU
TE NA NDAN TE DY
Deshti dhe njerzimi
Qe ne na paten zili
E re une isha
Te kerkoj Falje ty
Nuk mundem pajtohem
qe sjemi bashk ne dy
OH NE DYY
NJE VEPER E TILLE
QE ASPAK NUK KISHT VLER
NJE SJELLJE E POSHTER
NGA NE FEMER E PA NDJEN
Une jam aja qe dashurine
vura ne loj
Aq e tille u solla
por nuk mundova mendova
ty te te largoj
OHOH FATI DESHTI KESHTU
TE NA NDAN TE DY
Deshti dhe njerzimi
Qe ne na paten zili
E re une isha
Te kerkoj Falje ty
Nuk mundem pajtohem
qe sjemi bashk ne dy
OH NE DYYY....


Ky tekst u dërgua nga  Valentina
Më Shumë Këngë Nga Valentina Ajdari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet