Live Video

Valentina Ajdari - Nuk Te Prese As 5 Minuta  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/05/2012

2012-05-25T10:58:55


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Te Prese As 5 Minuta" kënduar nga Valentina Ajdari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valentina Ajdari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valentina Ajdari: