A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valentina Dedvukaj Spaho

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  37
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Valentina Dedvukaj Spaho is a popular singer. Me profesion këngëtare por jo shumë e njohur në trojet shqiptare, ajo jeton në Amerikë dhe atje kënaq publikun shqiptar me këngë shqipe. Valentina Dedvukaj, është me origjinë nga Mali i zi dhe eshte motra e këngëtares tashmë të njohur Gjyste Vulaj. Më datë 29 Janar 2009, Valentina Dedvukaj publikon videoklipin "Mos Me Genje Si Horoskop". Më datë 14 Dhjetor 2010, Valentina Spaho publikon videoklipin "A I Doje Kta Sy". Më datë 6 Shkurt 201...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Gjyste Vulaj

(Her sister)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Borjana Dokle

Stela Risto

Mimoza Gjikola (Mimi)

Xhoana Xheneti

Enkela Bisha

Aida Hani

Zaide Misini

Meda (Nurimeda Kamberi)

Irma Gurakuqi

Joana


Tags: Valentina Dedvukaj, Valentina Spaho, Valentina Dedvukaj Spaho

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019