Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valentina Spaho - S'ka Me Ne

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Me Ne".
3. Video është e këngës "S'ka Me Ne", por nuk këndohet nga Valentina Spaho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valentina Spaho - S'ka Me Ne  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Shkurt E Shqip"

Këngë e albumit:

"E Do Apo S'e Do"

Komente

Asnjë Koment

18/12/2009

2009-12-18T11:59:14+00:00zemer ti ske faj se un dua nje tjeter nuk mund t'genjej per historin e vjeter ndodh vetem nje her te duash me gjith zemer ti gjithmon do je dashuri pa emer

reff:2
takam then e do ta them une me ty jo nuk do jem ti mos u merzit s'ka me ne s'ka me ne

ndoth vetem nje her t duash me gjith zemer ti gjithmon do jesh dashuri pa emer pa emer

reff:2
takam thenn e do ta them un me ty jo nuk do jem ti mus u merzit ska me ne ska me ne

tii mos u merzit s'ka me ne s'ka me nee

reff:2
takam then e do ta them un me ty jo nuk do jemm ti mos u merzit s'ka me ne s'ka me ne


Ky tekst u dërgua nga Elona
Më Shumë Këngë Nga Valentina Dedvukaj Spaho:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet