Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Për Natyrën


Ne Udhetim

Udhëtimi përmes shiut pambarim,
nga xhami arrijë të dallojë ,
kërcimin e piklave mbi asfalt,
pemët dhe krejtë rruga ,
qe veshur me një shkëlqim,
një vezullim ngjyrash ,
qe dukej ja, atje më largë.

- Poezi nga Valentina Llapri


- U dërgua nga fotovali -


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15

Komente 0