Valentina Llapri Poezi
Valentina Llapri

Ëngjëjt

Engjëjt e kristaltë.
Zbresin dhe ngjiten ne hapësirat
e padukshme të kohës.
Pastrojnë dritën e tokës.
Ëngjëjt , këta bij
të diellit plakë.

Valentina Llapri (14.05.2016)

- Poezi nga Valentina Llapri{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0