Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Shprese


Per Jeten.

Sa e bukur është jeta!
Dhe pse mbushur me dallgë plotë.
Ka vec vlerë e vërteta!
Ar i vetëm në k'ët botë.

- Poezi nga Valentina LlapriZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

Komente 0