Valentina Llapri Poezi
Valentina Llapri

Ego

Janë rreshtuar fjalët e këqija në rresht
dhe plotë siguri hedhin vështrimin nga fjalët e mira
që janë ja aty përbri!
Një tym i gjatë si re e zezë del e rrëshqet tatëpjetë..
Fjalët e këqija rrumbullakosen e bëhen gërshet
një nyje e pazgjidhshme përjetë.

(19/01/2018)-Kuçovë)

- Poezi nga Valentina Llapri{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0