Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Trishtim

Fjalët

Fjalët rrokullisen, si gurët nga malet,
fluturojnë pa ditur ku të ndalen.
Bien si orteku, në një ditë të zezë...
shpirtin e trazojnë, dhe i vënë një peshë...


(19/01/2018)

- poezi nga Valentina Llapri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet