{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Valentina Mici është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1968, Valentina Mici merr pjesë në Festivali I 7-Të Në Rtsh me këngën "U Njohem Ne Dige". Më datë 4 Nëntor 2022, Valentina Mici publikon videoklipin "Sarandë, Nënë Që Më Dhe Gjinë". Më datë 28 Dhjetor 2022, Robert Beqiri & Valentina Mici publikojnë videoklipin "Sa Të Dua". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Robert Beqiri, teksa për arranzhimin u kujdes Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0