Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentina Plaku
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Valentina Plaku është shkrimtare. Pershendetje!
Punoj fotografe por hera heres dhe shkruaj poezi. Hyra rastesisht ketu dhe vendosa te dergoja disa krijime te miat.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist