Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentino Mitaj - Dy Dele 300 Pare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

dy dele
dy dele e treqind pare
qo moj nuse
qo moj nuse te hedhim valle

dy dele
dy dele dy dele e treqind pare
qo moj nuse
qo moj nuse me hi en valle

merre dhandrrin
merre dhandrrin dor per dore
sa lezet
sa lezet te paska hije

si byreku
si byreku ne tepsije
si byreku
si byreku ne tepsije

Mire Brema
Mire Brema Zoti Shpise
Mire Brema
Mire Brema Zoti Shpise

Ake Buke
Ake Buke Me Naj Rome
Ake Buke
Ake Buke Me Naj Rome

Ake Mishe
Ake Mishe Me Naj Rome
Ake Mishe
Ake Mishe Me Naj Rome

Ake Kos
Ake Kos Me Naj Rome
Ake Kos
Ake Kos Me Naj Rome

Saka Detit
Saka Detit Uje Rome
Saka Detit
Saka Detit Uje Rome


Ky tekst u dërgua nga ANI Elbasani

Valentino Mitaj - Dy Dele 300 Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Dele 300 Pare".
3. Video është e këngës "Dy Dele 300 Pare", por nuk këndohet nga Valentino Mitaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valentino Mitaj:


Komente 0