Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valentino Mitaj & Valbona Peraj - E Bukur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Bukur".
3. Video është e këngës "E Bukur", por nuk këndohet nga Valentino Mitaj & Valbona Peraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valentino Mitaj & Valbona Peraj - E Bukur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Valbona Peraj

14/12/2015

2015-12-14T11:41:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Bukur" kënduar nga Valentino Mitaj & Valbona Peraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valentino Mitaj & Valbona Peraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fuzioni. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Baby n´gom ky sen osht veq per ty
Ti high pom qon Kur po ma bon me sy
Je bash per mu zemer ti je perfekt
Shkruma te du zemer me sms
Une i thom zbon po ajo po don me kan me mu
Thot je qasi tipi qe ska kerkun une ty t´du
Zdi a funksionon loqk po fuzioni nuk ta prish
Ti je e bukur krejt tu flugen po si un nuk ki

Hook:

Ajo po don me kon me mu se un boj rep
(ti zemer je e bukur yeah)
ti je arsyja qe po shkruj ti je perfekt
(Oh sa e bukur je (jee yeah)

2:verse

n´qytet un kur po eci
syt pi meje nuk pi hjek ti
um ke pa ti prej largit
qe jom tip tamon per ty
hajt mos ta nin ty loqk
edhe ti je tamon per mu
se qiso qike si ti
nuk ka ma kerka hiq
je e bukur edhe e meqme
teper e qart edhe e siellshme
gjith kur me ty jom
mu doket qe n´anderr hale jom
zdi qka um ka ndodh kshtut
veq me ty jom tjeterkush
zdi a pom kupton ti mu
une veq ty te du

Hook:

Ajo po don me kon me mu se un boj rep
(ti zemer je e bukur yeah)
ti je arsyja qe po shkruj ti je perfekt
(Oh sa e bukur je (jee yeah)

3 Verse Aditto:

Ti Aditto´s jeten ja zbukuron
Kqyre Aditto tash o ka fluturon
Je shum e bukur zemer ti je per mu
T´thrras me telefon met tregu qe t´du

Fuzioni:
Ti pom pelqen une ty pot pelqej
Tjerat nuk vlejn ti je ma e mira knej
Kur je me mu um thu qe je ma e lumtura
Hiq mos ta nin zemer ti je ma e bukura

Hook:

Ajo po don me kon me mu se un boj rep
(ti zemer je e bukur yeah)
ti je arsyja qe po shkruj ti je perfekt
(Oh sa e bukur je (jee yeah)

(yeah my man Aditto fuzioni..yeah)Më Shumë Këngë Nga Valentino Mitaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet