Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valëza Zogaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
BIOGRAFIA: Valëza Zogaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo është nën menaxhimin e menaxherit Valon Kiqina. Më datë 6 Maj 2017, Valëza Zogaj publikon videoklipin "Nese Ti". Muzika e këngës u punua nga Darko Dimitrov, teksti u shkrua nga Lindon Berisha, ndërsa për orkestrimin u kujdes Darko Dimitrov. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 13 Janar 2018, Valëza Zogaj publikon videoklipin "Thirrje". Muzika e këngës u punua nga Cricket, teksti u shkrua nga Lindon Berisha. Më datë 15 Dhjet...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eli Qorri

Emi Yzeiraj

Ardita Begu

Brikey

Dorisa Pacolli

Aurora Zeka

Klara Doçi

Vivian Kokeri

Rigersa Zefi

Keisi

Tags: Valëza Zogaj, Valeza Zogaj


Komente mbi këtë artist