Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valeza - Ring Ring Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ring ring
A je aty
A jemi bashke
Hala na dy

Une t'du hala
Nuk po du me kry
Asni sekond s'um rrihet pa ty
Valëza Zogaj
Publikimi: 25/03/2022
Teksti: Petrit Sefaj & Silvi Mema
Produksioni: Hekuran Prenaj
Video Produksioni: Sunset Films


Valeza - Ring Ring
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ring Ring".
3. Video është e këngës "Ring Ring", por nuk këndohet nga Valeza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valëza Zogaj:


Komente 0