Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vali Corleone - Absolut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  44

okej okej okej okej okej
okej okej okej okej okej
okej okej okej okej okej
oookkkokokokokkk....
Welcome to my world yeah!
The house music... Absolut!

Fire!
Boom!
FIRE!!

Auu... Ha-haaa...
10 milion... 10 milion shqiptaret jane
Absolut!
Kjo pra... Kjo eshte jeta!
Welcome to my world!
I love you God!
Big Albania!
Absolut!

ABSOLUT!!

Number One... Jauuuu
Kerkush s'ma ka than "Puna mbar" deri sot
Absolut!


Ky tekst u dërgua nga  rinorahmetVali Corleone
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/10/2012


Vali Corleone - Absolut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Absolut".
3. Video është e këngës "Absolut", por nuk këndohet nga Vali Corleone.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vali Corleone:


Komente 3