Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vali Corleone - Nr. 1 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Okejj

AHHAHAHAHAHH

Nr.1

The King is Back, Apsulut

I now you love me baby
Ooo baby yeah

Kiss my love
International house music

"Prishtina"
Tirana
Shkupi
Presheva
Ulqini
Instanbul
Milano
Zurich
Munich
Vienna
Paris
Stockholm
Brussels
Amsterdam
Oslo
London
Klodzko
Toronto
New york
Chicago
Melbourne

Did I forgot something, special for Gjilan and Sicily


Ky tekst u dërgua nga Sara Gjilan   ShefketRr

Vali Corleone - Nr. 1
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nr. 1".
3. Video është e këngës "Nr. 1", por nuk këndohet nga Vali Corleone.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vali Corleone:


Komente 0