Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vali (F)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Vali (F) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 25 Tetor 2016, Vali publikon videoklipin "Sikur Puthja E Pare". Muzika e këngës u punua nga Naim Krasniqi, teksti u shkrua nga Naim Krasniqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Naim Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hana Jahaj

Ronita Zeneli

Arijana

Suela Xholli

Jetesa Gashi

Blerona Bytyqi

Tina Qeli

Diana Dani

Suela Ismaili

Dea Qerimi

Tags: Vali


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet