Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vali - Zemer Veq Ty Te Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Aman O aman,
t'kam shpirt e t'kam xhan.
Shum me don e te du,
Zëmren vajz falma mu.

Zëmer veq ty te du,
Zëmer ti je per mu,
Zëmer te dashuroj jam per ty e je per mu.


Ky tekst u dërgua nga Vali

Vali - Zemer Veq Ty Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Veq Ty Te Du".
3. Video është e këngës "Zemer Veq Ty Te Du", por nuk këndohet nga Vali.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Vali (Hip-Hop):


Komente 0