Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vali Kuqi - Arsye S'kam

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arsye S'kam".
3. Video është e këngës "Arsye S'kam", por nuk këndohet nga Vali Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vali Kuqi - Arsye S'kam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  69

Muzika:

Vali Kuqi

Teksti:

Endrit Mumajesi

Video Produksioni:

ASHA

Pjesëmarrëse në

SVFM 2014

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13

Komente

Asnjë Koment

06/06/2014

2014-06-06T11:45:20+00:00S'tkom bo politikë
Ndenja t'kom rrit
Me ty çdo detaj

Jom kon unë pozitiv
Ani prap unë po kom faj

T'kom dhonë çka ke dasht
Në çdo aspekt, se thu 1 fjal
Justifikon ti çdo gjo
Edhe bon kishe s'po din...

Pse po lyp me dit ku jam sot?
Shko ku don ma shumë

Arsye s'kom ...
Pse ndjenjat me ti falë
Arsye e jotja unë nuk jam

Ou unë jetën pse me ndal?
Nuk do më shohësh më as nga larg

Arsye s'kom ...
Pse ndjenjat me ti falë
Dritën e syve më nuk ta falë
Ou unë jetën pse me ndal?
Arsye e jotja unë më nuk jam

Ti merre ma kadal...boje normal
Mos e kthe ti n'sport
S'di ku po don me dal
Talenti s'po t'mjafton..bejb..

Vetës ti ja ke bo
A po e din?
Se mu s'mbon bash kurgjo
Mundesh ti me vazhdu qashtu qysh din ma mir

Pse po lyp me dit ku jam sot?
Shko ku don ma shumë

Arsye s'kom ...
Pse ndjenjat me ti falë
Arsye e jotja unë nuk jam

Ou unë jetën pse me ndal?
Nuk do më shohësh më as nga larg

Arsye s'kom ...
Pse ndjenjat me ti falë
Dritën e syve më nuk ta falë

Ou unë jetën pse me ndal?
Arsye e jotja unë më nuk jam

Jo arsye më nuk kam...
Unë arsye më nuk kam
Por ti nuk po kupton diçka
Unë jo, jetën s'kom me ndal

Arsye s'kom ...
Pse ndjenjat me ti falë
Nuk do më shohësh më as nga larg

Ou unë jetën pse me ndal?
Dritën e syve më nuk ta falë

Arsye s'kom ...
Pse ndjenjat me ti falë
Arsye e jotja unë më nuk jam
Ou jetën pse me ndal...


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Vali Kuqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet