Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Vali Kuqi & Genc Elezaj - Sy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/07/2017

2017-07-03T23:00:00+00:00

Më Shumë Nga

Genc Elezaj

Muzika:

Genc Elezaj

Muzika:

Vali Kuqi

Video Produksioni:

SupercutKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sy" kënduar nga Vali Kuqi & Genc Elezaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vali Kuqi & Genc Elezaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vali Kuqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet