Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valmira Ramadani (Vali)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  45
  • Emri i Vërtetë:
  • Valmira Ramadani
BIOGRAFIA: Valmira Ramadani (Vali) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 17 Mars 2017, Valmira Ramadani (Vali) publikon videoklipin "Lotet E Mi". Në vitin 2017, Vali publikon albumin "Live 2017"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2017 (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elida Daci-Gashi

Edona Hajdini

Alorja Senko

Valbona Sherifi

Albina Bekteshi

Dionita Islamaj

Vanesa Nimanaj

Sanije Behrami

Hana Zogaj

Shpresa Jetullahu

Tags: Valmira Ramadani, Vali, Valira


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet