Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valki - Loti I Ushtarit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

U kan shum i ri
Kur luftes ju ka bashku
Shpirtin nanes ja ka plas
Kur prej saj aj u largu
Pushken ndor e ka marr
Ket ven per me shliru
Nanes tvet i tha "NAN UN SKO MU DORZU"
Nuk ka dit ska menu
A kthehet Nshpi i gjall
Djal trim Qe serrbin (hej) kejt ka desht me kall
i gjall ko mu kthy Mos ta nin ty OJ NAN
kto rreshta jon te ti :qe kejt mu mi ka than:
2 her u plagosa
E sdita kurr mu lodh
Familjen tem mi vrajten
Sdi as vet qysh ka ndodhNuk kemi video për këtë këngë.


Valki
Publikimi: 01/10/2015


Valki - Loti I Ushtarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti I Ushtarit".
3. Video është e këngës "Loti I Ushtarit", por nuk këndohet nga Valki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valki:


Komente 0