Më mbaj mend (për 1 muaj)

Icy Sead & Valki - Ana Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sot jam larg tu menu pr ty
njenen dor kam splif
tjetren goten me raki
vec zoti e di sa shum t kam dash ty e tash jena shum larg
po qe s ka rendesi
ftyren ta kam harru
po po t shof n fotografi
shpirti po m dhemb mos e harro ket melodi
e ca kena pas na t dy s po mujna me ja bo viz
se n cdo moment t kam n zemer edhe n kry
o ana
vec edhe nje shans ti mu ama
s o nevoja me bo drama
hajde zemren ti mu falma
o ana
vec edhe nje shans ti mu ama
s o nevoja me bo drama
hajde zemren ti mu falma falma falma
e n ket nat me shi
s po di qysh m u shpreh
kerkon si ty mo nuk kam me ndje
kur e ndjen ket melodi zemra a ka t rreh
e un per ty kam mu pi
per ty kam mu deh
per ty bona gipss
per ty bona dhe
a e meritoi kjo dashni me u zbeh
un po du me t ndjeh
vec kallzom ku je
o kallzom ku je
o ana
vec edhe nje shans ti mu ama
s o nevoja me bo drama
hajde zemren ti mu falma
a muj me t fol
edhe pse je lodh
tu bo mbas meje e un si pa kontroll s dita me t rujt
s dita ca kom n dor
tash pe shoh qe dicka te un po ndodh po m mungon shum e ftoht kjo nata
a thu pa ty edhe veten e shajta
je kon gjithcka
je kon gjeja qe dashta
vec kom ec edhe s kom kqyr mbrapa
o ana
vec edhe nje shans ti mu ama
s o nevoja me bo drama
hajde zemren ti mu falma
o ana
vec edhe nje shans ti mu ama
s o nevoja me bo drama
hajde zemren ti mu falma falma falma


Ky tekst u dërgua nga AnaaaValki
Publikimi: 03/09/2021
Prod.: Skini
Orkestrimi: Edigottheheat
Teksti: Icy Sead & Valki
Executive Producer: Fidan Peci
Video Produksioni: Arjanit KajtaziIcy Sead & Valki - Ana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ana".
3. Video është e këngës "Ana", por nuk këndohet nga Icy Sead & Valki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valki:


Komente 0