A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Vally është një këngëtare. Më datë 31 Maj 2012, Vally publikon videoklipin "Dancing On The Ground". Muzika e këngës u punua nga Fabian Asllani, teksti u shkrua nga Kelly. Videoklipi u prodhua nga Chill Pro....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Monika

Ola Bakalli

Silva Brahimi

Erjona Bushati

Arlita

Anxhela Tafani

Jela

Areva

Ada Hoxha

Diola


Tags: Vally

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019