Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Valmir Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Valmir Morina është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Durim Domnaku

Veton Kosova

Arsen Mani

Medin Tagani

Lavdrim Morina

Musa Hasani

Perparim Halilaj

Xhemajl Orllati

Skenda

Bexhet Limani

Tags: Valmir Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet