A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Valmir Shala 
100% Live  (2013) 

 Manti

Editors:    stafi

Submit CD Covers »

Edit Info »

Add Album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019