Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valmir Shala
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Këndon kryesisht: popullore moderne klasike

Valmir Shala është këngëtar i njohur. Vali është një këngëtar i talentuar që merret me muzikë që nga mosha 15 vjeçare.

Në vitin 2013, Valmir Shala publikon albumin "100% Live".

Më datë 5 Mars 2015, Valmir Shala publikon videoklipin "Ajo Natë", që është realizuar nga Riza Production. Muzika e këngës u punua nga Liridon Sylemjani, teksti u shkrua nga Liridon Sylemjani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Drinor Zymberi. Videoklipi u prodhua nga Riza Production. Pas publikimit në YouTube, klipi do të fillojë edhe transmetimit në televizionet tona muzikore.

Në vitin 2015, Valmir Shala publikon albumin "Kenge Dasmash".

Më datë 2 Nëntor 2016, Valmir Shala publikon videoklipin "Pa Ty".

Më datë 13 Shtator 2018, Valmir Shala publikon videoklipin "Zemra Po Me Thote".

Më datë 2 Korrik 2020, Valmir Shala publikon videoklipin "Diamant".

Më datë 30 Tetor 2020, Mahmut Ferati & Valmir Shala publikojnë videoklipin "Hajt Hajt". Teksti i këngës u shkrua nga Milaim Islami. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Bashkëshorti i

Vita Guhellit

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0