Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Valmir Shala - Fitilat E Llames  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/07/2013

2013-07-14T03:02:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fitilat E Llames" kënduar nga Valmir Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valmir Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sefe Duraj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

do ti kallim fitilat e llames
,do ti kallim fitilat e llames,

po ja marim o ma te miren nanes,
po ja marim o ma te miren nanes
,
o ma te miren nena e ka njae,
ne e marim per ma te mirin vllae,

do ti kallim fitilat e llamea,
do ti kallim fitilat e llames,

po ja marim sugaricen babesa ,
po ja marim sugaricen babes,

sugaricen baba e ka e njae
ne e marim per ma te mirin vllaeMë Shumë Këngë Nga Valmir Shala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet