Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valmir Shala - Po Knojna Me Def
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Knojna Me Def".
3. Video është e këngës "Po Knojna Me Def", por nuk këndohet nga Valmir Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Valmir Shala - Po Knojna Me Def Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/07/2013

2013-07-14T03:06:17+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Knojna Me Def" kënduar nga Valmir Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Avdyl Mziu - Po Knojna Me Def

po knojna me def
po knojna me def
2x
Ishallah me gzim e me shum e shyhret
Ishallah me gzim e me muhabet

Medet me shuplak
Medet me shuplak
2x
Ishallah me gzim e me shum nafak
Ishallah me gzim e me shum nafak

KQYRNI SHOQE:
Kqyrni shoqe qka ka rritur nana ie oo
Kqyrni kqyrni qka ka rritur nana oo
E ka belin e per shtat mi franga ie oo
E ka belin oj per dy kolana oo

Kqyrni shoqe dimijat me pika ie oo
Kqyrni kqyrni dimijat me pika oo
e ka nana o bajrak ner qika ie oo
e ka nana o bajrak ner qika oo'

SE KATUN:
se katuni rrall
se katuni rrall
ma e mira ne mahall
2x

opa tjananinaj ninajna
lulia erdh te na
2x

se katuni shpesh
t'mir e tmersh
ma e mira ne qytet
se katuni shpesh
se katuni shpesh
ma e mira ne qytet

opa tjananinaj ninajna
lulia erdh te na
2x

Këngë Dasmash - Po Knojna Me Def

Po knojna me def (4x)
ishalla perhajr e me muhabet (2x)
hajde me shuplak (4x)
ishallaa perhajr edhe me nafak(2x)

Hajde me vallzu (4x)
ani sa me gzim jemi tuj kendu(2x)
Vallzojm me tupana (4x)
djalin ma te bukur po e marton nana(2x)

Vajzat Nga Kosova - Po Knojna Me Def

Po knojna me def po knojna me def
Po knojna me def po knojna me def
Ishalla për Hajr e me Muhabet
Ishalla për Hajr e me Muhabet

Hajde me Shuplak hajde me Shuplak
Hajde me Shuplak hajde me Shuplak
Ishalla për Hajr edhe me Nafak
Ishalla për Hajr edhe me Nafak

Hajde me Vallzu Hajde me Vallzu
Hajde me Vallzu Hajde me Vallzu
Ani sa me Gzim jemi tuj Kendu
Ani sa me Gzim jemi tuj Kendu

Vallzojm me Tupana
O Vallzojm me Tupana
Vallzojm me Tupana
O Vallzojm me Tupana
Djalin me të Bukur o pe Marton Nana
Djalin me të Bukur o pe Marton Nana
Më Shumë Këngë Nga Valmir Shala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë