Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valmir Shala - Mos Thuaj Jam E Re

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Thuaj Jam E Re".
3. Video është e këngës "Mos Thuaj Jam E Re", por nuk këndohet nga Valmir Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valmir Shala - Mos Thuaj Jam E Re  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"100% Live"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Thuaj Jam E Re" kënduar nga Valmir Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valmir Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhela. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

S´eshte e para her qe shpirtin ma merr me
kupto njeher pa t marr ty skam tjeter der ashtu
jam kur dashurohem nuk dorzohem se pa ty jam si pa sy do tverbohem

Zemren falma dhimbjen ndalma se ma skam durim behu pak reale zemren ma ndale behu shpirti im 2x.

Ref 2x: mos thuaj jam e re arsye nuk ke mos me
prish pash perendin per mu kokshe le ma kthe nje pergjigje se n zemer me digje se te duash dikend tjeter nga mendja ti hiqe

ah sa me pelqen a nuk e veren zemra nuk genjen pa ty gjumi nuk me zen hape zemren me prano mos me thuaj jo a nuk ke gjynah per shpirtin qe te do

Zemren falma dhimbjen ndalma se ma skam durim behu pak reale zemren ma ndale behu shpirti im 2x.

Ref 4x: mos thuaj jam e re arsye nuk ke mos me
prish pash perendin per mu kokshe le ma kthe nje pergjigje se n zemer me digje se te duash dikend tjeter nga mendja ti hiqeMë Shumë Këngë Nga Valmir Shala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet