Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valmir Shala - I Zoti Shpis Tu Rrit Nera

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Zoti Shpis Tu Rrit Nera".
3. Video është e këngës "I Zoti Shpis Tu Rrit Nera", por nuk këndohet nga Valmir Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valmir Shala - I Zoti Shpis Tu Rrit Nera  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/06/2015

2015-06-26T11:15:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Zoti Shpis Tu Rrit Nera" kënduar nga Valmir Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valmir Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vllezerit Kryeziu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Zoti i shpisë ooo
Tu rrite nera
Gjithë me gzime
Bre tu qelt dera

Na ke thirr ee
Nake ndderue
Jena ardh bre
Gjithë pa pritue

Oo me u bashkue
Na e kem adet e
Me shkue ne darsem
E karl e nxehte

Gjithë këta burra
E në kete ode
Muhabet e
Gjerë këtë ode

Ooo i zoti i shpisë
Mos prit met thane
A ke me pre
Naj dash me ngrane

E gjithë keta shoke e miqesi
Oo ymeza po pinë raki
Bre qel e zemren o zotni
Sot kem darsem per perzi

O se zoti e ka lan
Me marr nuse e qike
Me dhane
E qifti i ri u trashegogshi
Me gzime gjithë kalofshiMë Shumë Këngë Nga Valmir Shala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet