Audio

Valmir Shala - Je Ka Lun Qysh Po Don Vet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/06/2015

2015-06-26T12:06:22


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je Ka Lun Qysh Po Don Vet" kënduar nga Valmir Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valmir Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valmir Shala:

Më Shumë...