Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Valmir Shala - Nese Pendohesh  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/06/2015

2015-06-26T10:51:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nese Pendohesh" kënduar nga Valmir Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valmir Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ronita Zeneli - Nese Pendohesh

Shko, Rruga ku të çon
Mos dil n'Takim, Tek vendi joon
Ndegjo, Zemra çka të thot
Nuk ke dobi nga njerzit që derdhin lot

Refreni:
Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Sot, a nesër e kupton
Se dashnin e vjeter se harron
Ndoshta, krejt mu me harron
Ndoshta një dit prap mu më kërkon..

Refreni:
Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Leta - Nese Pendohesh

Pjesa 1:
Shko, Rruga ku të çon
Mos dil n'Takim, Tek vendi joon
Ndegjo, Zemra çka të thot
Nuk ke dobi nga njerzit që derdhin lot

Refreni:

Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Pjesa 2:
Sot, a nesër e kupton
Se dashnin e vjeter se harron
Ndoshta, krejt mu me harron
Ndoshta një dit prap mu më kërkon..

Refreni:

Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Alban Mehmeti - Nese Pendohesh

shko rruga nga te qon mos dil ntakim te vendi jon
ndegjo zemra qka te thot nuk ke dobi nga njerz qe derdhin lot

nese pendohesh edi ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet
nese pendohesh edi ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet

sot a neser e kupton se dashnin e vjeter se harron
ndoshta krejt mu me harron ndoshta nje dit prap mu me kerkon

ref:2
nese pendohesh edin ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet
nese pendohesh edi ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Valmir Shala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet