Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valmir Shala - Zemra Po Me Thote  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/09/2018

2018-09-13T18:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra Po Me Thote" kënduar nga Valmir Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valmir Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valmir Shala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet