Më mbaj mend (për 1 muaj)


Valmir Shala - Diamant

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diamant".
3. Video është e këngës "Diamant", por nuk këndohet nga Valmir Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Valmir Shala - Diamant  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Orkestrimi:

Drinor Zymberi

Komente

Asnjë Koment

02/07/2020

2020-07-02T18:00:14+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Diamant" kënduar nga Valmir Shala.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Diamant".
Videoklipi nga Valmir Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sokol Matoshi - Diamant

Sikur uji, sikur ajri
kam nevoje per ty
smundem te jetoje une dot pa aty sy
asnje tjeter kjo zemer se don si ty
se ti je, je dashni

Me diamantin e ktij vendi
jam dashurur, dashuru
GJithe jeten une me ja fal
jam betu jam betu
diamant o diamant
je dashni je dashni
BUkuroshja jeme ti
ta ha synin e zi

Xhan o xhan
du me ta fal, une jeten qe e kam
smundem dot pa ty une
nese ste kam prane
asnje tjeter kjo zemer se don si ty
se ti je, je dashni

Me diamantin e ktij vendi
jam dashurur, dashuru
GJithe jeten une me ja fal
jam betu jam betu
diamant o diamant
je dashni je dashni
BUkuroshja jeme ti
ta ha synin e zi(3 here)

Marseli - Diamant

Ti je si diamant
Po me cmend cdo nate
Nuk me le rehat

Dridhe ti Dridhe
Bukur po kercen
Luje ti luje
Yll po shkelqen
Toka dridhet ti
Kur kalon
Marseli venin per ty e shkaterron. 2x

Ti je si diamant
Po me cmend cdo nat
Nuk me len rehat
Afrohu ma ngat. 2x

Ej syni syni
Ti po me ngacmon
Tune tune
Shum po me terbon
Je si bomba
Shperthen cdo moment
Ti je shum hot
Zemer po me cmend. 2x

Refreni 4x

Grazia - Diamant

Ty t’kam dashni e te kam xhan
Lot gezimi Diamant
Fort m’rreh zemra kur t’kam pran
Un e di mir asgje s’na ndan ( 2 here )

Asgje s’na ndaaan
Asgje s’na ndaan
Diamant o Diamant

Asgje s’na ndan
Ty te kam xhan
Diamant o Diamant

Ka kohe qe jem n’dashniiii
Un e tiiii
Sensasion
Na buzeqshi kjo dashniiii

Ka Kuptiiim
Po ka shum kuptiiiim
Sa moment I bukur
Kur ma dhe unazen tiiii

Ti je ti je tiiii
Un e di e diii
Ai qe kam kerku
Ai qe dua dua pergjithnji

Ti je ti je tiiii
Un e di e diii
Ai momenti i bukur
Un e quaj t’madhen Dashuni


Ty t’kam dashni e te kam xhan
Lot gezimi diamant
Fort m’rreh zemra kur t’kam pran
Un e di mir asgje s’na ndan. ( 2 here)

Asgje s’na ndaaan
Asgje s’na ndan
Diamant o diamaant

Asgje s’na ndan
Ty te kam xhan
Diamant o diamant...

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Valmir Shala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet